Monitor IAQ AirAssure firmy TSI zdobywa tytuł Produkt Roku 2021

Na tegorocznym konkursie portalu Environmental Protection zaprezentowano szeroką gamę produktów i usług stworzonych z myślą o zrównoważonym środowisku. Niedawno ogłoszono zwycięskie firmy w konkursie Nowy Produkt Roku 2021.

TSI® Incorporated z dumą informuje, że monitor jakości powietrza wewnętrznego IAQ AirAssure zwyciężył w kategorii Jakość powietrza i klimat.

Cieszymy się, że nasz nowy monitor jakości powietrza IAQ AirAssure został doceniony w obszarze ochrony środowiska w zakresie jakości powietrza” — powiedział Jacky Schmit, dyrektor ds. rozwoju rynku w TSI. „W TSI staramy się dostarczać zaufane rozwiązania pomiarowe i analityczne, które umożliwiają naszym klientom podejmowanie świadomych decyzji. A monitor jakości powietrza w pomieszczeniach AirAssure właśnie to robi”.

Dzięki monitorowi AirAssure nie musisz się zastanawiać nad stanem jakości powietrza w pomieszczeniach. To ekonomiczne rozwiązanie w czasie rzeczywistym monitoruje cząstki stałe (PM), dwutlenek węgla (CO2) i inne parametry IAQ. Monitor jakości powietrza IAQ jest oferowany w konfiguracjach dwu-, cztero- i sześciogazowych. Umożliwia również przeglądanie, analizowanie i udostępnianie praktycznych danych w ramach rozwiązania opartego na chmurze TSI Link™.

AirAssure Monitor AirAssure - Produkt Roku 2021

TSI zostało nagrodzane trofeum, a także prezentacją na stronie internetowej poświęconej ochronie środowiska, www.eponline.com, wraz z innymi zwycięzcami w pozostałych kategoriach.

Pełną listę zwycięzców konkursu Ochrona Środowiska Nowy Produkt Roku 2021 można znaleźć na stornie: https://eponline.com/pages/nowy-produkt-roku.aspx

Environmental-Protectiom_New-product-of-the-year-2021 Monitor AirAssure - Produkt Roku 2021

Kilka słów o Monitorze IAQ AirAssure

Monitor IAQ AirAssure  stale mierzy czynniki krytyczne dla poznania parametrów środowiska wewnętrznego i udostępnia je w czasie rzeczywistym. Dzięki monitorowi jakości powietrza IAQ AirAssure  będziesz mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie informacje potrzebne do podejmowania świadomych decyzji dotyczących jakości powietrza w danych pomieszczeniach.

Monitor IAQ AirAssure umożliwia śledzenie poziomów cząstek stałych (PM), tradycyjnych parametrów IAQ oraz do sześciu gazów. Możesz także przeglądać, analizować i udostępniać przydatne dane w ramach opartych na chmurze rozwiązań TSI Link™. Zdefiniowane przez użytkownika alerty w rozwiązaniach TSI Link™ umożliwiają ustawienie limitów wykrywania najważniejszych dla Ciebie parametrów, dzięki czemu możesz szybko wykrywać problemy. Wszystko to pomaga zweryfikować stan Twojego powietrza i zapobiegać SBS – jednocześnie dostarczając dokumentację, która zapewnia zgodność z organami zarządzającymi, które nadzorują komercyjny poziom jakości powietrza wewnętrznego.

W zależności od układu i potencjalnych źródeł zanieczyszczeń w Twoim budynku, najlepszym rozwiązaniem może być wdrożenie kombinacji 6-, 4- lub 2- gazowych monitorów dostępnych w portfolio AirAssure IAQ Monitor. Oba te małe, lekkie monitory można łatwo skonfigurować, zamontować i od razu rozpocząć zbieranie danych.

Nowe monitory jakości powietrza w pomieszczeniach AirAssure firmy TSI są dostępne w trzech modelach, jeden mierzy 6 gazów, drugi 4 gazy, a trzeci 2-gazy — oprócz cząstek stałych, ciśnienia barometrycznego, temperatury i wilgotności względnej.

Zadbaj o jakość powietrza w pomieszczeniu dzięki profesjonalnemu, przyjaznemu dla użytkownika monitorowi jakości powietrza AirAssure.

 

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o Monitorze jakości powietrza w pomieszczeniu AirAssure skontaktuj się z autoryzowanym dystrybutorem TSI w Polsce:

iBros technic

tel: +48 12 3767051

email: tsi@ibros.pl

www.anemometry/airassure/