Szkolenia

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż iBros technic (dystrybutor urządzeń TSI Incorporated w Polsce) kontynuuje w 2017 roku cykl szkoleniowy obejmujący programem aspekty związane z pomiarami i regulacją w sektorze HVAC (ogrzewania, wentylacji klimatyzacji i chłodnictwa) oraz budownictwa.

Seminaria szkoleniowe zawierają część teoretyczną, bazę wiedzy, wspomnienie o praktycznych aspektach wykonywania pomiarów oraz praktyczne prezentacje dokonywania poprawnych pomiarów HVAC. W poprzednich latach serie szkoleń spotkały się z szerokim zainteresowaniem, stąd kolejna seria również w szczególności będzie dotyczyć pomiarów wentylacji ale i uwzględniać potrzeby i sugestie płynące ze strony dotychczasowych uczestników.

Aktualne szkolenia przeznaczone są szczególnie dla osób:

  • zajmujących się pomiarami i regulacją systemów wentylacji i klimatyzacji,
  • utrzymaniem ruchu na obiektach
  • nadzorem i kontrolą pracy układów
  • poruszających się w tematach pomiarowych w sektorze budownictwa
  • zainteresowanych „wejściem” w świat pomiarów, regulacji i utrzymania instalacji HVAC.

Uczestnicy zyskują cenną wiedzę na temat dokonywania rzetelnych poprawnych pomiarów HVAC, zarówno od strony podstaw teoretycznych, jak i od strony praktycznych problemów z jakimi mogą spotkać się podczas pomiarów. Dodatkowo, możliwe jest osobiste zaznajomienie się z najnowszymi urządzeniami pomiarowymi na rynku. Każda osoba uczestnicząca w seminarium szkoleniowym otrzyma również imienny certyfikat poświadczający zaznajomienie się z prezentowanym zakresem szkolenia.

Ze względu na jakość prowadzonych seminariów grupy są ograniczone liczbowo (z jednego przedsiębiorstwa może uczestniczyć do dwóch osób).


WAŻNE UWAGI:

Szkolenia w bieżącym roku odbędą się nieco później niż w poprzednich latach, i planowane są na przełomie września/października.

Poinformujemy wkrótce również Państwa o aktywowaniu formularzy rejestracji dla poszczególnych miast.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu pomiarowym, które nie chcą przegapić aktywowania formularzy zgłoszeniowych prosimy o wcześniejszy z nami » kontakt « wówczas będziemy mogli poinformować o tym fakcie.

Dziękujemy i zapraszamy.

iBros technic

Lista szkoleń:

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.