PLATFORMA
AirPro®

Nowe
Bezprzewodowe pomiarowe rozwiązania
NIEOCENIONA WYDAJNOŚĆ

PRZEDSTAWIAMY AIRPRO!!

Najnowsze bezprzewodowe rozwiązanie pomiarowe do regulacji wentylacji i pomiarów parametrów powietrza.

Layer-11 Rozwiązania AirPro

ZAUFANE ROZWIĄZANIE

Platforma AirPro® to najnowsza odsłona w rodzinie wydajnych, dokładnych i godnych zaufania mierników do regulacji wentylacji, zaprojektowana przez światowego lidera branży TSI Incorporated.

ZWIĘKSZONA INTUICYJNOŚĆ SKUTECZNOŚĆ

Wbudowana aplikacja pomiaru metodą „Równych powierzchni” oraz „Trawersacji przekroju” przeprowadza krok po kroku przez pomiary w kanałach wentylacyjnych, minimalizując błędy mogące powstać przy przeliczaniu obszarów i przyśpieszając prace na instalacji.

AirPro-App_Screen-1-copy-2 Rozwiązania AirPro
AirPro-App_Screen-1-copy-3 Rozwiązania AirPro

CIĄGŁA BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ

Platforma AirPro® pozwala na podłączenie w trybie ciągłym, aż sześciu (6) sond pomiarowych. Wyniki są przesyłane do telefonu lub tabletu w celu zapisu i analizy. Pomiary można automatycznie przesyłać przez WiFi lub sieć przewodową.

PRZESYŁAJ DANE POMIAROWE

Oprogramowanie AirPro® Mobile ułatwia współdzielenie danych – pomiary, zdjęcia, uwagi – mogą szybko i łatwo zostać umieszczone w raporcie.

Laptop-Devices Rozwiązania AirPro

DOPASUJ ROZWIĄZANIE POMIAROWE

Dostosuj funkcje i poziom rozwiązania bezprzewodowego AirPro® do swoich potrzeb.

ZARZĄDZAJ SWOIM ZAPLECZEM POMIAROWYM

W portalu My TSI znajdziesz aktualne informacje na temat wykupionych przez Ciebie rozwiązań, sond, mierników. W wygodny sposb możesz sprawdzić swój certyfikat kalibracji, zlecić serwis i walidację.

laptop Rozwiązania AirPro
Layer-10 Rozwiązania AirPro

CHROŃ SWOJE ZAROBKI

Platforma AirPro oferuje wiele rozwiązań serwisowych wraz z możliwością dostarczenie zamiennych urządzeń w przypadku odesłania instrumentu do kalibracji. Możesz ciągle pracować i zarabiać pieniądze niezależnie od stanu swojego miernika.